فروش لامپ های هالیوودی

همکار فروش شوید

شرایط همکاری در فروش سایت لامپ هالیوودی که پس از تکمیل فرم زیر، به عنوان همکار در فروش سایت می توانید مشغول به فعالیت گردید.

1- در ابتدای کار به عنوان کاربر ساده (Basic)  شناخته می شوید و لینکی به عنوان لینک بازایابی به شما اختصاص داده می شود، با ارائه این لینک به مشتریان خود، آن ها وارد سایت می شوند اما، آدرس سایت را همانند آدرس اصلی مشاهده می نمایند و تغییر دائمی در آن دیده نمیشود.(www.lamphollywood.ir)

هر کاربری که با لینک شما وارد سایت شود، به عنوان یک بازدید از طرف شما محاسبه میگردد که این بازدید ها رتبه شما را در بخش بازاریابی مشخص میکند و پورسانت شما در سایت بر اساس این بازدید ها محاسبه میگردد.

کاربر ساده (Basic) دارای 10 درصد پورسانت می باشد.

* به طور مثال اگر مشتری که از طریق شما وارد سایت شده است یک یا چند عدد از محصولات را خریداری کند، شما 10 درصد مبلغ کل را به عنوان پورسانت دریافت میکنید.

2- اگر تعداد کاربرانی که توسط شما به سایت وارد شده اند از 40 نفر بیشتر شود، سطح شما یک مرحله بالاتر می رود و به عنوان همکار نقره ای شناخته می شوید و درصد پورسانت شما 15 درصد خواهد بود.

3-اگر تعداد این کاربر ها به 120 نفر برسد، شما به عنوان همکار طلایی شناخته شده و پورسانت شما به 20 درصد افزایش می یابد.

4- بالاترین درصد در همکاران فروش 25 درصد می باشد که پس ورود 300 کاربر از سمت شما به دست می اید.

جهت شروع به کار لطفا فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید، سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به پنل کاربری همکاران فروش وارد شوید.

پس از ورود در اولین مرحله باید اطلاعات حساب خود را وارد نمایید تا واریزی های حاصل از پورسانت فروش برای شما واریز گردد.

لطفا مطابق تصویر بر روی کلمه ی اینجا کلیک نمایید:

پس از ورود به صفحه ی جدید اطلاعات حساب شامل شماره کارت و شماره شبا خود را وارد نمایید و بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک نمایید سپس از گزینه های بالای صفحه بر روی بازاریابی —> لینک همکاران کلیک کنید و لینک نمایش داده شده که در تصویر زیر هم مشخص شده است را کپی و به کاربران خود ارائه نمایید:توجه نمایید مشتریان شما پس از ورود به این سایت مستقیما به صفحه محصولات سایت وارد می شوند.


همکاران عزیز بیایید یک درآمد دو طرف سود را با هم شروع کنیم:

بارگذاری

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم